کپشن در اینستاگرام کجاست

کپشن اینستاگرام این امکان را برایتان فراهم می‌کند که در مورد عکس خود توضیحات لازم را ارائه دهید و فالورهای خود را تشویق کنید تا کاری انجام دهند و یا مطالب شما را به اشتراک بگذارند. اما مپشن اینستاگرام دقیقا کجاست؟ ما در این مطلب به طور کوتاه و ساده به شما می گوییم که کپشن کجاست؟

اگر شما هم نمی دانید که کپشن چیست و کجا قرار دارد حتما این مطلب از استوری گرام را بخوانید و نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

کپشن اینستاگرام چیست ؟

در حقیقت این کپشن (زیرنویس) پست شما است که به شما امکان می‌دهد تا به صورت غیر بصری با فالورهای خود ارتباط برقرار کنید. در ادامه این مطلب راهنمایی‌هایی را برای نوشتن متن زیر عکس در اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهیم

در ابتدا چند پیش‌نویس برای کپشن پست اینستاگرام تهیه کنید
معمولا وقتی به پست‌هایی که قبلا در اینستاگرام منتشر کرده‌ایم نگاه می‌کنیم کپشن‌های بهتری به ذهنمان می‌رسد. بنابراین هنگام نوشتنکپشن برای عکس خود عجله نکنید،بهتر است چند نمونه از کپشن‌هایی را که در ذهن دارید بنویسید و در مورد آن‌ها فکر کنید و حتی در صورت نیاز مشورت کنید.

سپس بهترین گزینه را از بین آن‌ها انتخاب کنید. بهتر است بدانید که موضوع پست‌هایی که منتشر می‌کنید و کپشن آن‌ها نیز در موفقیت شما تاثیر دارند.

اما با توجه به الگوریتم‌های موجود در اینستاگرام محبوبیت یک پست بیشتر بر اساس تعداد لایک و کامنت‌های موجود در آن تعیین می‌شود و اکنون اهمیت انتشار با ترتیب زمانی مشخص اندکی رنگ باخته است. بنابراین تولید محتوای نابی که به عنوان کپشن اینستاگرام قرار داده می‌شود برای تعامل بیشتر با فالورها بسیار حائز اهمیت است.

محل قرارگیری کپشن

کپشن اینستاگرام کجاست؟

وقتی شما می خواهید یک پست در اینستاگرام آپلود کنید قبل از تایی و پست کامل آن در اینستاگرام  می توانید چیزی راجب به عکس یا ویدیویی که می خواید بگذارید باید بنویسید. کپشن دقیقا زیر پست ویدیویی یا عکس شما قرار می گیرد.

مطالبی که باید بخوانید: 

حداکثر کلمات کپشن اینستاگرام

نحوه نوشتن کپشن در اینستاگرام

درباره‌ی storygra

همچنین ببینید

چرا استوری باز نمیشه - استوری گرام

چرا استوری باز نمیشه

برای همه ما پیش آمده که اینستاگرام را باز کنیم و استوری‌های هیچ اکانتی برای …

2 نظر

  1. مرسی که خوانا توضیح دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *