بیو اینستاگرام شخصی چی بنویسیم؟

دغدغه هر فردی که پیج اینستاگرام دارد نوشتن یک بیوی مناسب است که ساده و جذاب و در عین حال کوتاه باشد، این موارد شامل تعداد کاراکترهای مجاز بیو، تعداد و نوع لینک‌های گذاشته شده و قانونی بودن یک سری کلمات به کار برده است. در ادامه این مقاله نکات و مطالب مهمی را برای شما بازگو خواهیم کرد که بتوانید به راحتی و با اصول، بیوی پیج شخصی خود را بنویسید.

چه نکاتی را باید در بیو اینستاگرام شخصی بنویسیم

میخواهیم به سوال بیو اینستاگرام شخصی چی بنویسیم؟ پاسخ‌های کلی و جزئی بدهیم. هنگامی که فردی به پیج اینستاگرام شما نگاهی می‌اندازد باید شما را به طور کامل از بیوتان بشناسد.

شما می‌توانید نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل در قسمت یوزرنیم بنویسید، در بیوگرافی تاریخ تولد به صورت کامل یا ماه و روز تولد را بنویسید، می‌توانید از عادت‌ها و خلق و خوی برجسته خود بنویسید، همچنین یکی از مهمترین موضوعات محل سکونت شما و شغل شما است که به بیوگرافی معنی می‌بخشد و آن را کامل می‌سازد.

قسمت نام در بیو اینستاگرام شخصی

اولین نکته برای بهتر دیده شدن و شناختن شما توسط افراد دیگر در اینستاگرام این است که نام و یوزرنیم مناسبی را برای پیج خود انتخاب کنید.

در قسمت یوزرنیم نام یا آیدی را باید بنویسید که به صورت بولد و بزرگ شده در بالای صفحه اینستاگرام نمایش داده می‌شود و نکته مهم اینجاست که فقط قسمت نام (name) در بالای بیوی شما نوشته می‌شود و در نگاه اول این قسمت مرتبط با بیوی شما نشان داده خواهد شد.

پس سعی کنید برای پیج‌های شخصی، در قسمت نام، نام کامل خود را بنویسید که به راحتی قابل شناسایی باشید.

تاثیرگذار بودن ایموجی و کاراکتر بر بیوی اینستاگرام

ایموجی از کاراکترهای بسیار پر مخاطب برای بیوی پیج شخصی است. زیرا شغل شما اگر خلبان باشد و آن را همانگونه ساده بنویسید کاربر را به وجد نمی‌آورد که شما را بشناسد و بقیه بیوگرافی را بخواند، اما اگر در کنار کلمه خلبان یک ایموجی (استیکر) هواپیما یا آدمک خلبان را بگذارید جذابیت نوشته شما چندیدن برابر می‌شود.

نوشتن در بیو اینستاگرام تا 150 کاراکتر مجاز است، این 150 کاراکتر به معنی حروف است و هر کلمه شامل چندین کاراکتر است. همچنین استفاده از ایموجی در بیو نویسی جذب بسیاری دارد اما هر ایموجی به صورت معمول 2 کاراکتر را اشغال می‌کند، در برخی مواقع، بعضی ایموجی‌ها تا 3 کاراکتر را می‌گیرند.

بیشتر بخوانید:

بیو اینستا نامزدی

بیو برای اینستا دخنرونه خفن

تکست کوتاه رپ برای بیو اینستاگرام

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

در بیو اینستاگرام می‌توانید لینک اکانت‌های دیگر خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف و همچنین لینک وبسایت را آپلود کنید. برای بیوهای پیج کاری شما آزاد هستید که لینک کانال یا وبسایت فروشگاهی خود را قرار دهید.

اما برای پیج شخصی چه کار کنیم؟ برای قرار دادن لینک‌های جالب در بیوی شخصی می‌توانید از لینک ناشناس تلگرام استفاده کنید که افراد به صورت ناشناس در تلگرام می‌توانند برای شما پیام بفرستند.

البته بر این دلیل که تلگرام زیرمجموعه meta نیست، متاسفانه پس از مدتی اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک خواهد شد. لینک دیگری که می‌توانید بگذارید وبسایت‌هایی برای شخصیت شناسی شما است و آن لینک را در قسمت وبسایت قرار می‌دهید که افراد دیگر بر اساس شناخت از شما به آن پاسخ دهند. لینک‌های بسیار دیگری هستند که می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

جمع بندی

برای نوشتن اصولی بیوی پیج شخصی همیشه سعی کنید در کلیات و به صورت کوتاه خود را معرفی کنید. از هر زبانی که بخواهید می‌توانید برای نوشتن بیو استفاده کنید و برای استفاده از ایموجی و کاراکترها محدودیتی ندارید و می‌توانید تا 150 کاراکتر نوشته را داشته باشید.

در بیو می‌توانید نام و نام خانوادگی کامل (در قسمت نام)، سن (تاریخ تولد)، شغل، اعتقادات، محل زندگی، علایق و … را بنویسید و به صورت راحت خود را به دیگران معرفی کنید. در پاراگراف‌های نوشته شده می‌توانید با عوامل موثر بر جذابیت بیو آشنا شوید.

درباره‌ی نجم الدین محمدی

من نجم الدین محمدی هستم متولد 1378 و ساکن کردستانم شهر بانه علاقه شدیدم از همون بچگی به تکنولوژی و فناوری منو به مسیری سوق داد که فکر میکردم جزو آرزو هاییه که نمیتونم لمسش کنم. من یه مشاور مارکتینگ و طراح وبم که اینجا در استوری گرام براتون تولید محتوا میکنم تا باهم سواد رسانه‌مون بالاتر بره و به بهترین نحو بتونیم در مسیر درست از اینستاگرام استفاده کنیم.

همچنین ببینید

چرا استوری باز نمیشه - استوری گرام

چرا استوری باز نمیشه

برای همه ما پیش آمده که اینستاگرام را باز کنیم و استوری‌های هیچ اکانتی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *