قرار دادن لینک تلگرام در بیو اینستا

امروزه رقابتی شدید بین کسب و کارهای اینستاگرام به وجود آمده است، بازاریان به دنبال ابزاری هستند تا مورد پیشرفت آنها واقع شود و از آن استقبال خوبی خواهند کرد.

از ابزارهای اینستاگرامی که برای بیزینس‌ها اهمیت زیادی دارد قسمت بیوی پیج اینستاگرام است که می‌توانید در آن لینک اختصاصی قرار دهید. دارندگان کار می‌توانند از طریق لینکی که در این قسمت قرار می‌دهند، کاربران را به سمت وب سایت خود جذب کنند و تعداد مشتریان را بالا ببرند.

علاوه بر گذاشتن لینک برای وب سایت، شما می‌توانید در قسمت بیو پیج اینستاگرام، لینک برنامه‌های دیگر را بگذارید و مخاطبان را جذب کنید.

یکی از لینک‌های متعددی که کاربران به صورت کثیر آن را در بیو قرار می‌دهند، لینک تلگرام است. هر کاربری با پیج بیزینس یا پیج شخصی می‌تواند لینک تلگرام را در بیو قرار دهد اما پس از مدتی اکانت وی توسط اینستاگرام بلاک خواهد شد.

چگونه در اینستاگرام لینک قرار دهم؟

به راحتی لینک قرار دهید

  • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
  • در نوار پایین آیکون صفحه پروفایل خود را لمس کنید و وارد آن شوید گزینه ادیت پروفایل را انتخاب کنید.
  • برای این‌که لینک را در بیو اینستاگرام قرار دهید لینک مورد نظر را از قبل کپی کرده و آن‌را در کادر وب‌سایت بنویسید.
  • گزینه تیک(✔️) انتخاب کنید.
  • پس از آنکه لینک را در بیو قرار دادید یک بار بر روی آن کلیک کنید تا از درست بودن آن مطمئن شوید.
  • حالا به راحتی کاربران می‌توانند بر روی لینکی که در بیوی شما قرار دارد کلیک کنند و به آدرس شما هدایت شوند.

گذاشتن لینک در بیو اینستا

ممنوعیت بیو اینستاگرام

اضافه‌کردن لینک شبکه‌های اجتماعی دیگر در بیو در نسخه جدید اینستاگرام با ممنوعیت‌هایی همراه شده است که علت آن کاملا واضح است، زیرا هیچ شبکه اجتماعی برای رقبای خود مجانی تبلیغ نمی‌کند. اینستاگرام گذاشتن لینک تلگرام را در بیو ممنوع کرده است تا به رشد رقیب خود کمکی نکرده باشد، زیرا تلگرام زیر مجموعه meta نیست.

نحوه قرار دادن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام

قبل‌ها از https://t.me  یا t.me برای قرار دادن لینک تلگرام استفاده می‌کردند اما با به وجود آمدن محدودیت‌ها راه حلی عالی برای این مشکل ساخته شده است.

این راه حل استفاده از دیپ لینک‌ها است. یعنی شما با استفاده از یک سایت یا اپلیکیشن لینک تلگرام را در آن قرار می‌دهید و لینکی که برنامه به شما می‌دهد را در بیو می‌نویسید.

هنگامی که کاربر بر روی لینک کلیک کرد، به وسیله مرورگر صفحه‌ای باز می‌شود و در آن صفحه لینک تلگرام شما قرار دارد. قابل ذکر است که می‌توانید لینک اپلیکیشن‌های دیگر را در این دیپ لینک قرار دهید و با یک تیر چند نشان بزنید تا یک صفحه با تمامی لینک‌های شما برای کاربر باز می‌شود. برای ساخت این لینک می‌توانید از Zilink استفاده کنید.

نحوه ساخت لینک در Zilink

برای ساختن لینک لینک در Zilink طبق مراحل زیر عمل کنید:

_ در اولین مرحله وبسایت Zilink را باز کنید.

_ گزینه ثبت نام را انتخاب کنید و برای خود یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید.

_ باید شماره تلفن و آدرس ایمیل را در صفحه ثبت نام خود را وارد کنید و یک رمز عبور برای حساب کاربری خود تعیین کنید.

_ پس از اتمام اطلاعات آیکون سبز رنگ ثبت نام را انتخاب کنید.

_گزینه ساخت اولین زیلینک در داشبورد سایت قرار دارد آن را لمس کنید.

_ در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود یک پروفایل برای خود ایجاد کنید، برای ایجاد پروفایل یک عنوان، زیر عنوان، تصویر پروفایل و نام پروفایل برای خود تنظیم کنید و آن‌را ذخیره کنید.

_ صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود گزینه افزودن بلاک جدید را انتخاب کرده و نوع وبلاگ را تعیین کنید.

_ اگر می‌خواهید لینک را در بیو اینستاگرام قرار دهید گزینه لینک را انتخاب کنید و آدرس و متن لینک را در جایگاه قرار دهید.

_ بعد از اتمام کردن اطلاعات گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

_ سپس به داشبورد سایت برگردید و در کنار لینک شخصی خود گزینه کپی لینک را کلیک کنید، از طریق تنظیمات اینستاگرام در بخش بیو و کادر وبسایت این لینک را قرار دهید.

نتیجه گیری

برای موفقیت و رشد پیج‌های اینستاگرامی گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام بسیار تاثیرگذار است و اهمیت زیادی برای تمام کسانی که در اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند دارد.

اما بر اثر محدودیت‌هایی که اینستاگرام گذاشته، اگر مدت زیادی این لینک در بیو باقی بماند ممکن است اکانت تلگرامی مربوطه بلاک شود. برای افزایش گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی گذاشتن لینک تلگرام در بیو عالی است.

اما با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده توسط اینستاگرام، برای جلوگیری از مسدود شدن اکانت اینستاگرامی خود می‌توانید از Zilink استفاده کنید.

درباره‌ی storygra

همچنین ببینید

چگونه کپشن اینستاگرام را تغییر دهیم - استوری گرام

ویرایش کپشن پست

از قابلیت‌های در دسترس و پرکاربرد اینستاگرام آپلود کردن پست و استوری است. می‌توان گفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.