حداکثر کلمات کپشن اینستاگرام

اینستاگران یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که کاربر چند میلیونی دارد و به همین دلیل کپشن نویسی اهمیت زیادی دارد. کپشن یک محتوای متنی است که زیر تصاویر و ویدیوهای مختلف درج می شود تا توضیحات تکمیلی و دقیق تری را در اختیار نخاطبان قرار دهد.

محدودیت‌های کپشن اینستاگرام

نوشتن کپشن فرصت بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با مخاطبان است اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که نمی توانید کپسن های طولانی بنویسید و برای آن دچار محدودیت هستید.

کپشن اینستاگرام دو محدودیت اصلی دارد. اولین محدودیت آن استفاده از ۲۲۰۰ کاراکتر و دومین محدودیت آن امکان استفاده از حداکثر ۳۰ هشتگ است. استفاده از کپشن‌های طولانی اصلا جذاب نیست و از سوی دیگر نیازی نیست متن خود را پر از هشتگ کنید تا به جذابیت آن لطمه بخورد.

مطابی که باید بخوانید: نحوه نوشتن کپشن در اینستاگرام

معنی پ.ن در اینستاگرام

احتمالا دیده‌اید که برخی افراد در پایان کپشن اینستاگرام خود از علامت مخفف و اختصاری «پ.ن» استفاده می‌کنند که در واقع از حروف اول «پی‌نوشت» گرفته شده است. پی‌نوشت توضیحات تکمیلی در انتهای کپشن اینستاگرام است تا اگر در متن شما شک و شبهه‌ای وجود دارد یا نیاز دارید به نکات بیشتری اشاره کنید، بتوانید در این بخش به آن بپردازید.

کپشن اینستا

محدودیت تعداد کاراکتر کپشن در اینستاگرام

 

اینستاگرام برای بخش های مختلفی که در آن از کلنات یا ایموجی استفاده می کنید محدودیت هایی دارد که با کارامتر حساب می شود. به عنوان مثال اگر شما عبارت (متولد آذر) را در نظر بگیرید 9 کاراکتر دارد. 8 حرف و یک فاصله. فاصله و خط تیره یا هشتگ و کلا هر چیزی که با کیوورد کار می کند یک کاراکتر محسوب می شود که استفاده از آن ها در اینستا محدودیت دارد.

محدودیت اینستاگرام برای کاراکترها به شرح زیر است:

تعداد کاراکترهای اسم حساب کاربری شما نمی‌ تواند بیشتر از ۳۰ کاراکتر باشد.

تعداد کاراکترهای بیوی شما (Bio) نمی ‌تواند بیشتر از ۱۵۰ کاراکتر باشد.

تعداد کاراکترهای کپشن شما در نسخه جدید اینستاگرام 2200 کلمه است.

 

درباره‌ی storygra

همچنین ببینید

چگونه کپشن اینستاگرام را تغییر دهیم - استوری گرام

ویرایش کپشن پست

از قابلیت‌های در دسترس و پرکاربرد اینستاگرام آپلود کردن پست و استوری است. می‌توان گفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.