کپشن اینستا در مورد گیتار

گیتار زبان عشق است. عشق با موسیقی هایی که با گیتار نواخته می شود با ما حرف می زند. خوش به حال شما که نواحتن با گیتار را بلدید. با ما در استوری گرام باشید و بهترین ها را برای کپشن انتخاب کنید همچنین اگر از موسیقی خوشتان می آید بیو اینستا موسیقی را نیز ببینید.

کپشن اینستا برای گیتار

فقط به یک گیتار، یک شب و یک سال دریا نیاز دارم. میخواهم در شب که هیچ کسی نیست به لب ساحل دریا بروم و در آنجا موسیقی ای که همیشه میخواستم را با گیتارم بنوازم.

میخواهم خودم را به شنیدن آن موسیقی دعوت کنم، میخواهم خودم را به یک حال خوب بی نظیر دعوت کنم. دیگر بس است تمام حال بدی ها، دیگر بس است تمام ناراحتی ها، می خواهم اندکی هم که شده از همه اینها فاصله بگیرم و با یک گیتار احساس خوب را به دل و قلبم راه دهم.

*******
منم و گیتارم تنها

میان این همه غوغا

صداها را نمی شنویم

فقط موندیم بین نت ها

******
بین نت های گیتارم خود را گم کرده ام

کسی نیست این دیوانه را پیدا کند

کسی نیست من و آهنگ هایم را درک کند

******
هنوز هم دوستت دارم، هنوز هم حاضرم به مانند روزهایی که برایت گیتار میزدم و تو در رویا غرق میشدی برایت گیتار بزنم، هنوز هم حاضرم عاشقانه هایم را به پایت بریزم.

هیچ وقت دیر نیست، برای عاشق تو بودن هرگز دیر نیست. تا ابد هم که باشد به دنبال فرصت هستم تا آن روزها را زنده کنم، همان روزهایی که عاشقانه کنارم می نشستی و به آهنگ هایی که با گیتار میزدم گوش می سپردی.

باور کن که دلم برای آن روزها تنگ است دلم برای تک تک آن آهنگ ها و دیدن چهره ات وقتی که در رویا بودی تنگ است.

*******
اگه میخوای یه گیتاریست حرفه ای بشی، باید با عشق گیتار بزنی و با هر بار زدنش، عشق رو در تمام وجودت احساس کنی. غیر از این باشه نه اینکه نتونی گیتار رو یاد بگیری بلکه یاد میگیری اما هیچوقت نمیتونی حرفه ای شروع به نواختنش کنی. چون گیتار یه ساز برای عاشقاست و برای حرفه ای زدنش فقط باید عاشق باشی.

کپشن برای گیتار

******
عشق من عشق تو واسم نفسه
صفحهٔ چوبی گیتار قفسه

******
بزن گیتار که غم دارم… تب دستاشو کم دارم… بخون این قصه ی تلخی… که واسه هر شبم دارم… بزن گیتار به یاد اون… که دنیامو پر از غم کرد به یادوان که خود خواهیش منو با غصه هم دم کرد…

*****
چه شبى ست امشب!! من و گیتار.. و تنهایى ، که همین نزدیکى هاست. انگار سیم هاى سازم را ، با سوز دل ، کوک کرده ام… که هر چه مى نوازم…. جز غم نیست !! حس مى کنم گیتار هم ، دل دارد دیگر الفباى خودش را فراموش کرده این شب ها ، فقط با الفباى دل من آشناست

*****
عشق برای من توی گیتار زدن نهفته شده. وقتی که به سمت گیتارم میرم و اون رو برمیدارم و شروع میکنم به زدنش، انگار معشوق در کنار من نشسته و داره با کلمه هاش ذهن من رو آروم میکنه و داره با حرف زدنش آرامشی وصف ناپذیر به من هدیه میده.

 

درباره‌ی storygra

همچنین ببینید

کپشن چیست؟

کپشن اینستا جایی است که شما می توانید در مورد عکس خود یا ویدیو خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *