تغییر دادن فونت برای اینستاگرام

تا به حال حتما به فکر تغییر دادن فونت متن در اینستاگرام افتاده‌اید. مخصوصا برای بیو پیج اینستاگرام زیرا بیشتر بازدیدهای صفحه شما مخصوصا پیج‌های شخصی از پروفایل است.

تغییر دادن فونت اینستاگرام در قالب این اپلیکیشن برای مردم بسیار جالب است زیرا تغییر فونت در اینستاگرام وجود ندارد و رایج نیست، پس جذب مخاطب با تغییر دادن فونت در بیو بسیار تاثیرگذار است.

انجام دادن این عمل از طریق اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مختلفی میسر است، اما در اینجا نکته‌ای وجود دارد! استفاده از تمامی اپلیکیشن‌ها برای هر سیستم عاملی امکان پذیر نیست.

در ادامه این مقاله به صورت کامل برای شما توضیح می‌دهیم که چگونه از طریق سایت‌های مختلف برای هرگونه سیستم عاملی (اندروید و آیفون) فونت عوض کنید.

4 سایت تغییر دادن فونت برای اینستاگرام

  1. igfonts.io

محیط این سایت بسیار ساده بوده و هر گروه سنی راحت می‌تواند با آن کار کند. در ابتدا که وارد سایت igfonts می‌شوید یک باکس باریک با عنوان Add text here, then scroll down نوشته شده است که شما در این باکس باید متن یا کلمه مورد نظر را تایپ کنید و برای دیدن فونت‌های بیشتر اسکرول کنید.

فونت مورد نظر را انتخاب و کلیک می‌کنی. پس از انتخاب فونت متن مورد را کپی کنید و در اینستاگرام paste کنید.

تغییر دادن فونت بیو اینستاگرام

2.    metatags.io

برای استفاده از سایت متاتگز، به آدرس بالا وارد شوید، در صفحه باز شده، بر روی نوار بالایی دکمه‌ای با عنوان Font Generator وجود دارد، روی آن کلیک کنید.

صفحه‌ای جدید برای شما باز می‌شود که متن This Meta Tags Font Generator is ♡ را پاک کنید و متن خود را به جای آن بنویسید. متن شما با فونت‌های مختلفی نمایش داده می‌شود که پس از انتخاب آن با کپی کردن در اینستاگرام خود موفق به تغییر فونت شده‌اید.

تغییر دادن فونت بیو اینستاگرام - استوری گرام

3.    Instafonts.io

محیط سایت اینستا فونتز همانند Igfonts.io است و به راحتی می‌توانید در نوار Type or paste some text here متن مورد نظر را بنویسید یا جای‌گذاری کنید. پس از انتخاب فونت، متن را کپی کنید.

تغییر دادن فونت بیو اینستاگرام - استوری گرام

4. lingogam.com

با وارد شدن به این سایت متن را در قسمت Normal text goes here تایپ کنید. در قسمت دیگر کادر سفید متن شما را با انواع فونت نشان می‌دهد که راحت‌تر بتوانید انتخاب کنید. متن مورد نظر را انتخاب و کپی کنید و به اینستاگرام خود جلوه زیباتری بدهید.

تغییر دادن فونت بیو اینستاگرام - استوری گرام

آیا ورود به این سایت‌ها برای همه مجاز است؟

بله، سایت‌های نام برده شده در بالا هیچگونه فیلترینگی نداردند و به راحتی می‌توانید از آنها استفاده کنید. همچنین فرقی ندارد تلفن همراه شما دارای سیستم عامل اندروید باشد یا IOS، این سایت‌ها برای تمامی سیستم عامل‌ها در دسترس هستند.

استفاده از این سایت‌ها نه تنها برای اینستاگرام بلکه برای موارد دیگر نیز کاربرد بسیار زیادی را دارا است که برای جذب کاربر یا مخاطب می‌توانید بازدهی خوبی از آن داشته باشید.

کلام آخر

توجه داشته باشید: سایت‌های تغییر فونت اینستاگرام، برای زبان فارسی محدود هستند و اگر متن فارسی را تایپ کنید ممکن است چندین فونت انگشت شمار فانتزی را برای شما نشان دهد که بتوانید استفاده کنید. اما اپلیکیشن‌های محدودی برای تغییر فونت متون برای اینستاگرام وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. برای زبان انگلیسی فونت‌های بسیار جالب و زیبایی در این سایت‌ها وجود دارند که اصلا نیازی به نصب هیچگونه اپلیکیشنی نیست.

درباره‌ی نجم الدین محمدی

من نجم الدین محمدی هستم متولد 1378 و ساکن کردستانم شهر بانه علاقه شدیدم از همون بچگی به تکنولوژی و فناوری منو به مسیری سوق داد که فکر میکردم جزو آرزو هاییه که نمیتونم لمسش کنم. من یه مشاور مارکتینگ و طراح وبم که اینجا در استوری گرام براتون تولید محتوا میکنم تا باهم سواد رسانه‌مون بالاتر بره و به بهترین نحو بتونیم در مسیر درست از اینستاگرام استفاده کنیم.

همچنین ببینید

بهترین بیو تنهایی

بهترین بیو تنهایی

منبع بیو اینستاگرام را در استوری گرام خواهی یافت. در این قسمت بیو تنهایی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.