کپشن در مورد دروغگویی

کپشن های اینستاگرام را در استوری گرام به راحتی کپی کنید. در این مطلب کپشن در مرود دروغگویی را قرارداده ایم. می توانید عکس استوری خیانت و عکس استوری دروغگویی را نیز ببینید.

کپشن های دروغگویی

مردم فکر می کنند دروغگو بر قربانی خود پیروز می شود. اما آنچه من آموخته‌ام این است که دروغ یک عمل خودشیفتگی است، زیرا فرد واقعیت خود را به کسی که به او دروغ می گوید تسلیم می کند، و آن شخص را ارباب خود می سازد. و از آن به بعد خود را به جعل کردن قسمتی از واقعیتها را که فرد نیاز دارد درمورد وجهه‌اش برای دیگران جعل شود، محکوم میکند… مردی که به دنیا دروغ می گوید، از آن پس بردۀ جهان است. هیچ دروغ سفیدی وجود ندارد، همه‌ی دروغها، تخریبی سیاه هستند و دروغ سفید (دروغی که ظاهرا ضرری برای دیگران ندارد) سیاه ترین نوع آن است.

روزی دروغ به حقیقت گفت : میل داری با هم به دریا برویم و شنا کنیم ، حقیقت ساده لوح پذیرفت و گول خورد . آن دو با هم به کنار ساحل رفتند ، وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباسهایش را در آورد . دروغ حیله گر لباسهای او را پوشید و رفت . از آن روز همیشه حقیقت عریان و زشت است ، اما دروغ در لباس حقیقت با ظاهری آراسته نمایان می شود

******

دروغ مظهری از شیطان است؛
زیرا دروغ دو نام دارد
یکی شیطان و دیگری دروغ!

ویکتور هوگو

کپشن دورغگویی

اگه دیدی یکی داره بهت دروغ می گه، طوری رفتار کن که فکر کنه حرفش رو باور کردی

*****
برای حذف آدمهای سمی از زندگیتان
هیچگاه احساس گناه و پشیمانی نکنید.
در حقیقت منفعت است نه خسارت.
به خودتان احترام بگذارید
و با کسانی باشید که واقعا برای شما ارزش قائل اند
*****
همه چیز رو نباید با زبان گفت
*****
همه می‌دانیم که هنر، فریبی بیش نیست و از واقعیت به‌دور است، اما این فریب، ما را به‌ حقیقت نزدیک می‌کند. حداقل به‌ حقیقتی که برای ما قابل درک باشد….
*****
“این سری من معنی هرگز و میدونستم فقط دلم به یه چیز دیگه خوش بود…”👀💜

*****

درباره‌ی storygra

همچنین ببینید

کپشن تولدت مبارک دخترم

کپشن تولدت مبارک دخترم

اگر دنبال یک کپشن و متن عاشقانه برای دختر خود برای اینستاگرام هستید در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.